מה מספרים עליי

בוקר טוב שרון,

אין לך מושג כמה אני מרוצה שהצטרפתי לקבוצה הזו ובעיקר שהכרתי אותך.
אין לי מספיק מילים לתאר כמה באת לי בזמן וכמה את פוקחת את עיני ומאפשרת לי לנשום ולחשוב שיש תקוה ויהיה בסדר.
אני מאד אוהבת את הדרך שאת מעבירה את הדברים עם הכנות והסיפור האישי שלך . מעומק הלב תודה לך.

שרית, אימא מיוחדת

מי שיגיעו לקבוצה בהנחייתך ירוויחו ובגדול: ידע, רגישות, עומק ואוזן קשבת.

צביקה, אבא מיוחד

ראיתי את שרון, אישה מדהימה, חמה ועוצמתית. חוקרת, מציבה יעדים וכובשת אותם. שרון מלאת אנרגיות, יצירתיות, הומור, חום ואהבה, לסחוף אתכם בקסמיה לעולם פשוט ומאורגן יותר.

רויטל, אימא מיוחדת

כי היא ניחנה בכישרון רב להקשיב, לנווט ולהוביל, ללוות ולתמוך. בעלת ידע נרחב ומעשיר וכלים פרקטיים לעורר מחשבה ולשנות התנהגות.

אביבה אימא מיוחדת

שרון כליף חסון אחת הנשים המרשימות שהכרתי: אישה עם מנוע בבטן, אישה שמאמינה שאם רוצים הכל אפשר. ממליצה בחום רב לכל מי שרוצה להידבק באנרגיות טובות, ידע ומקצועיות ואין סוף הכלה.

אפרת, אימא מיוחדת

אפשר לעבור את המסע הזה לבד, בתחושת בדידות איומה, בויכוחים אינסופיים ואפשר לעבור אותו מלווה על ידי שרון.
תודה על הרחבת האפשרויות שאת מציעה, על יכולת ההכלה והכלים על מה לשים את הפוקוס. על שהחזרת לנו את החיוך והשמחה הביתה! 
פשוט תודה לך.

רונן, אבא מיוחד

ממליצה בחום על שרון כליף חסון מנחה עם נשמה, תובנות וחום!

שירה, אימא מיוחדת

מנחה בחסד. ממליצה בחום.

את שילוב מנצח של נשמה ענקית וחכמה ואת רואה בעשייה הזו שליחות. זו זכות לעבור סדנה כזו בהנחייתך!

נורית, אימא מיוחדת

יקרה💕,

"השבוע הלכתי עם הרבה קולות פנימיים, בעיקר חזרה לי כמו מנטרה האמירה שלך בנוגע לקול הפנימי החלש שהיה שם בתקופות קודמות ולא הצלחתי לשמוע אותו טוב(כי הרבה דברים מיסכו את הקול הזה) וזה קצת נתן את האפשרות להבין מאיפה הייתי מונעת. הדרך עוד ארוכה לסלוח ולחמול את עידית של אז אבל בהחלט עשית לי חיבור לדברים". 

עידית, אימא מיוחדת

שרון, אני רוצה להגיד לך שקבוצת התמיכה עשתה לי רק טוב. איזה כיף היה לבוא כל שבוע ולפרוק את מה שאני לא העזתי להגיד אפילו לקרובים לי ביותר. היה לי העונג לשמוע אותך. את דמות מאוד משמעותית בעיניי. תמיד מקשיבה, תמיד יודעת להגיד את הדבר הנכון. פשוט זכיתי להכיר אותך אז תודה לך על ההקשבה, על זה שלא שפטת אותי, זה היה לי לעונג להיות בקבוצה שלך.

רינת, אימא מיוחדת

המון תודה על השאלות שלך, על ההכוונה, על זה שנתת לנו להבין שאנחנו גם יכולות להגיע לשאלות, שאנחנו יכולות להגיע לתשובות, שאנחנו מסוגלות להתמודד עם התשובות האלו.
שאנחנו גם מסוגלות להתמודד עם השאלות שלפעמים נורא קשה לשאול אותן, עלינו, הזוגיות, בכלל. תודה שליות אותנו בדרך הזו, הקשה, המאתגרת, עם ההומור והבדיחות אבל לרוב זו דרך קשה שעשינו ולא ויתרת לנו ולא עלינו! תודה על ההכוונה שנתת לנו לעבור את זה.

אנסטסיה

תודה על הליווי, כל מפגש היה עוצמתי, בחרנו לקחת כל דבר וליישם, זה פשוט מדהים

אופירה

זה היה תהליך מגשים ופותח דברים ואני מודה לך על הזמן, ההשקעה ועל הקבלה ושאלת מה שלומך? פתחת לי דברים חדשים. יצרת פה מקום מכיל ואוהב, ואפשרת לנו להיות. להיות עצמינו.

דבורה

תודה על המפגשים שהייתי, על ההקשבה שלך, בעיקר אותי לימדת מהו פחד ואיך להישאר בפחד ולא להתמודד ולא לברוח, זה פתח לי צוהר לעולם חדש. תודה כי זה תהליך מאוד גדול שאני עוברת עם עצמי וזה לא היה קורה לולא נגעת בדיוק בנקודה הזו, שזיהית אצלי. תודה על האפשרות הזו.

יפעת

אני מרגישה שאני יוצאת עם כלים ועם התחלה של יכולת להתמודד, מה שלא יכולתי לדמיין קודם.

גלית

אני חשבתי שבאתי לפה לדבר על הילדים, התמודדות והילד במרכז. גיליתי שלא, שאני במרכז. זה עשה לי כ"כ טוב! לא פספסתי אף מפגש! למזלי. קבלתי כ"כ הרבה ממך והלוואי וזה היה יכול להמשך אבל אני יודעת שתמיד שאני ארצה את תהי שם בשבילי.

עינת

אני לא בתחילת מסע, אני באמצע. החיים שלי הם כולם במסע  ועם כל זה במסע צריך שותפים לדרך ואנשים שיראו לך כמו תמרורים ויכוונו אותך בתוך המסע. אז תודה שרון מדהימה, שהיית שם כדי לכוון אותי לנקודות שאני הייתי צריכה בהם להצמיח את עצמי. את נגעת בנקודות שהייתי צריכה, היית שם בשבילי, אני בטוחה שגם את צמחת ורק להגיד תודה להשם שהפגיש אותנו

אירית

נגעת לנו בלב והצלחת לעצור את זרם החיים ולתת לנו לשאול את עצמינו – איך אני מרגישה היום?להתחבר לעצמינו, לתחושות, לשמחות, לכישלונות, להצלחות ולקשיים.
נתת לנו מקום להיות ועל כך רצינו להגיד תודה!
כל אחת ואחת מאתנו עשתה כברת דרך – בנתיב המיוחד שלה.
כל אחת עברה שינוי, בכל אחת ואחת מאתנו הצלחת לגעת.
תודה על התכנים, המקום, הנוכחות והשפעתך הברוכה על חיינו. תודה על הפינוקים, האווירה הנעימה והאפשרות להיות – פשוט להיות אנחנו.

מיטל

נגישות