טיפול משולב

 

קבלתם אבחון וזה לא משנה אם אתמול או לפני שנתיים. אתם חושבים: "זה המצב, אין באפשרותי לעשות הרבה", "יש תקרת זכוכית", “ככה זה אמור להיות”, “אין ברירה” וכדומה. ואז מגיעות המחשבות הטורדניות האלו בלופ ואנחנו לא תמיד מצליחים להפטר מהן, לא משנה מה ניסינו. 

אני יודעת כי גם לי זה קרה. ניסיתי לספור בלילה עד 10, עד 100, לספור כבשים, להסיח את דעתי, לדבר על זה. ניסיתי שיטות רבות ונלחמתי בזה עד שהתייאשתי. חוץ מהמחשבות בלופ, החששות מהעתיד, ממה יוליד יום, חוויתי גם עלייה תמידית במשקל ולא משנה מה ניסיתי. היה ברור לי שזה לא בגלל פחות אוכל או יותר כושר אלא אגירה רגשית כתוצאה מכל מה שחוויתי והדחקתי.

את הכלי של אקסס בארס גיליתי מתוך חקירה בלתי פוסקת ורצון לשחרר חסמים ותקיעות שליוותה אותי במשך כמה שנים, למעשה מאז האבחון. לטיפול הראשון הלכתי מתוך סקרנות ולשאר, כבר הגעתי מתוך ידיעה של מה מחולל הכלי הזה בחיי.

אני רוצה לחלוק אתכם במחולל הקסמים הזה ולכן למדתי את הכלי בעצמי וכיום, אני מטפלת בו, מתוך ידיעה של מה הערך שהוא יכול לתת במצבים רבים. 

אקסס בארס הוא טיפול שבמהלכו נוגעים קלות ב-32 נקודות שונות בראש על-מנת לשחרר מחשבות, אמונות, ביקורת, שיפוטיות ונקודות מבט שנצברו מאז נולדנו, ובעצם לשחרר את כל הדברים, שצברנו בתוכנו, שמונעים התקדמות או תוקעים אותנו מלהשיג מה שאנחנו רוצים.

המגע ב32 נקודות הבארס, מאפשר פריקת אנרגיה של אותם תוכנות שממוקמות במרכזי המערכת העצבית שלנו. הבארס מאפשר ניקוי, ״ניקוי אורוות״ אני קוראת לזה. קצת כמו לעשות ריסטרט במחשב.

32 הנקודות משויכות לתחומי גוף וחיים שונים כמו – גוף, השמנה, שליטה, יצירתיות, כסף, רוגע, הנאה, סקס, בריאות,  כוח, תקשורת, מתח, כעס ועוד. נקודות אלה אוגרות מרכיבים אלקטרו-מגנטיים של מחשבות, רעיונות, גישה, החלטות, תפיסות ואמונות שאי-פעם עברו בנו לגבי נושא כלשהו. ככל שנאגרים יותר מטענים, כך קטן הסיכוי לחולל שינוי. כשפורקים את המטענים, באמצעות מגע קל, אפשרי לבצע שינויים חיוביים בחיינו, בפחות מאמץ וזמן, וביתר קלות. יש פחות התנגדויות של הרציונל, של אותן מחשבות בלופ שתוקעות אותנו.

המדהים הוא שבמהלך הטיפול, אין צורך לדבר, אפשר פשוט לשכב על מיטת הטיפולים, (אפילו להירדם תוך כדי) ורק לאפשר לי לעבוד.

הטיפול מתאים לכל אדם, בכל גיל.

במה זה יכול לעזור לי?

 • שחרור דפוסים מעכבים
 • הורדת הפרעות שינה
 • הפחתת מתחים וחרדות ושיפור איזון נפשי
 • שיפור יכולת ריכוז, מיקוד והקשבה (ADHD) 
 • עזרה וחידוד מטרות ויעדים ועזרה בקבלת החלטות
 • שחרור חששות ופחדים אשר מונעים מאתנו להתקדם ולהתפתח
 • איזון מערכות יחסים עם הסובבים אותנו
 • הפחתת תופעות פיסיות והורמונליות בגיל הבגרות וגיל המעבר
 • פתיחת חסימות בכל תחום – שפע, זוגיות ועוד
 • פתיחת ערוץ יצירתיות
 • מציאת ומימוש פוטנציאלים בחיינו וכל תחום אחר בחייך בו תרצי להכניס שינוי.

איך הטיפול מתבצע בפועל?

בתחילת כל מפגש אנחנו משוחחים, עושים מיפוי של מה דורש את תשומת הלב. 

לאחר מכן, שוכבים על גבי מיטת טיפול, בלבוש מלא וללא נעליים, שכיבה על הגב, ותוך כדי כך מתבצעת נגיעה באמצעות ידי בסדרה של נקודות בראש, עד שעוברים על כל 32 הנקודות. המגע, בכל אחת מהנקודות, מתבצע למשך מספר דקות. נגיעה במספר נקודות בו זמנית, מנקה גם את ההיבטים של ההקשרים, בין התחומים של אותן הנקודות. דבר אשר מעצים את פעולת הניקוי.

משך כל מפגש שעה וחצי
הטיפולים מתקיימים באבן יהודה.

חשוב לי להדגיש – כבר אחרי טיפול אחד קרוב לוודאי שתרגישו את ההבדל. 
על מנת שתוכלו ליהנות מתהליך שלם ושינוי משמעותי בחייכם, אני מאפשרת לרכוש סדרת טיפולים בהנחה.